NÁŠ PRÍBEH

„Život si režíruje každý sám, pre istotu a pokoj má nás.“

Keď sme v roku 1998 vstupovali na český a slovenský trh, nikto nevedel, čo od nás očakávať. Za niekoľko rokov sme vyrástli do pozície lídra trhu (nielen) cestovného poistenia a expandovali do celej Európy. Dnes chránime našich klientov na celom svete a dávame im odvahu ísť si za svojimi snami.
Kto je AXA Assistance
Sme špecialisti na cestovné poistenie a B2B služby pre firmy na európskych aj svetových trhoch. Patríme do skupiny AXA, jednej z najstabilnejších a najvýznamnejších finančných skupín sveta, založenej pred viac ako 200 rokmi. Spoločnosť AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o., na trhu pôsobí od roku 1998.

Bankové spojenie pre Slovensko pre úhradu poistného: 
IBAN: SK0681300000001102200008
Držitel účtu: Inter Partner Assistance Bruxelles
Adresa: Avenue Louise 166, 1050, Brusel, Belgicko
BIC / SWIFT: CITISKBA
Banka: Citibank Europe plc, branch in Slovakia
Kariéra u nás

Kto sme a čo robíme?

Dodávame ľuďom odvahu uskutočniť ich plány. Poskytujeme najdostupnejšie poistenie so spoľahlivou asistenčnou službou, na ktorú sa naši klienti môžu kedykoľvek s dôverou obrátiť. Špecializujeme sa na služby v oblastiach cestovania, práva, zdravia, domácnosti a automobilizmu. Sme priekopníkmi kybernetickej bezpečnosti. Ako medzinárodná spoločnosť pôsobíme po celom svete.


Prečo pracovať práve u nás?

Život prináša drámy, my im píšeme šťastné konce.

Společenská odpovědnost
Spoločenská zodpovednosť
Štvornohí asistenti sú často rovnako dôležití ako tí dvojnohí. Preto už vyše 10 rokov podporujeme združenie Pes pomôže, ktoré cvičí asistenčných psov pre ľudí s fyzickým či mentálnym obmedzením. Na výcvik prispieva firma ako celok aj jednotliví zamestnanci.
Okrem toho usporadúvame pravidelný dobročinný týždeň CR Week a ďalšie podobné akcie. V minulosti sme sa tiež zapojili napr. do kampane proti šikanovaniu na školách Linky bezpečia.
Kde stráviť Silvestra v Európe?
Viac informácií
Najlepšie lyžiarske destinácie v sezóne 2022/2023
Viac informácií
Poistenie zodpovednosti v Taliansku
Viac informácií