Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlásila, že koronavírus (COVID-19) dosiahol pandemického stavu.

Naše cestovné poistenie je navrhnuté tak, aby vás chránilo pred neočakávanými udalosťami, a preto sa nevzťahuje na prípady, keď vznik ujmy bol predvídateľný alebo známy v čase uzatvorenia poistenia. Z tohto dôvodu sa žiadne poistenie uzatvorené po 11. marci 2020 nevzťahuje na úhradu udalostí súvisiacich s koronavírusom.

Všetky ostatné riziká sú kryté podľa Všeobecných poistných podmienok.

Naše ďalšie produkty

Travel 4 Business

Dajte nám kontakt a počet zamestnancov, ktorí vo vašej spoločnosti aktívne cestujú, a my vám pripravíme nezáväznú ponuku cestovného poistenia zamestnancov. Presne pre vašu spoločnosť!
Zamestnanci vašej firmy jazdia často pracovne do zahraničia a vy si chcete byť istí, že majú adekvátne poistenie, ktoré ochráni ich aj firemné záujmy? Ušetríme vám starosti, aby ste sa mohli v pokoji zamerať na prosperitu svojej firmy. Poistíme všetkých vašich pracovníkov. 

Zdravotné poistenie cudzincov pre prípad nutnej a neodkladnej starostlivosti

Prišli ste na Slovensko študovať alebo za prácou? Chcete si u nás užiť dlhšiu dovolenku? Využite kvalitné zdravotné poistenie pre neodkladnú starostlivosť od AXA Assistance. Poistenie spĺňa legislatívne  podmienky pre udelenie víz a je  akceptované cudzineckou políciou. Poistenie spĺňa podmienky zákona č. 404/2011 Zb., o pobyte cudzincov na území Slovenska, v znení neskorších predpisov, a je uznávané orgánmi štátnej a miestnej správy Slovenskej republiky.