Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlásila, že koronavírus (COVID-19) dosiahol pandemického stavu.

Naše cestovné poistenie je navrhnuté tak, aby vás chránilo pred neočakávanými udalosťami, a preto sa nevzťahuje na prípady, keď vznik ujmy bol predvídateľný alebo známy v čase uzatvorenia poistenia. Z tohto dôvodu sa žiadne poistenie uzatvorené po 11. marci 2020 nevzťahuje na úhradu udalostí súvisiacich s koronavírusom.

Všetky ostatné riziká sú kryté podľa Všeobecných poistných podmienok.

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Keď sa v zahraničí niečo stane, chcete sa obrátiť na niekoho spoľahlivého. A práve na to je tu naša profesionálna asistenčná služba, ktorá sa o vás postará.
Prečo cestovné poistenie AXA?
24 hodín
nonstop asistenčná linka
kdekoľvek
vám pomôžeme
200 rokov
skúseností
milióny
 poistených klientov
Zaistíme najlepšiu lekársku starostlivosť
Pomôžeme vám kdekoľvek na svete
Sme k dispozícii NONSTOP
Chcem využiť asistenčné služby v zahraničí
Chcem nahlásiť škodovú udalosť
Hlásenie udalosti

Naše produkty a služby

Zdravotné poistenie cudzincov

Zdravotné poistenie cudzincov pre prípad nutnej a neodkladnej starostlivosti je vhodné pre cudzincov, ktorí nie sú občanmi štátov Európskej únie a zároveň nemôžu byť účastníkmi slovenského verejného zdravotného poistenia. Poistenie spĺňa podmienky zákona č. 404/2011 Zb., o pobyte cudzincov na území Slovenska, v znení neskorších predpisov, a je uznávané orgánmi štátnej a miestnej správy Slovenskej republiky.   

Cestovné poistenie

Keď sa v zahraničí niečo stane, chcete sa obrátiť na niekoho spoľahlivého. A práve na to je tu naša profesionálna asistenčná služba, ktorá sa o vás postará. K dispozícii vám budeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni a vďaka širokej sieti pobočiek vám pomôžeme kdekoľvek na svete.

Pre partnerov

Pre našich partnerov máme pripravenú širokú škálu produktov. Získate s nami nových spokojných klientov a retenčný nástroj. 
Pomáhame klientom po celom svete.