Júnové novinky z AXA: Zmeňte si včas heslo • Vylepšené krytie Covid-19 • Pomoc kdekoľvek na svete 24/7
Logo AXA

AXA novinky 06/2021

 
Oceán

Vážení obchodní partneri, obmedzenia v cestovaní sa pomaly uvoľňujú a to je pred blížiacim sa dovolenkovým obdobím potešiteľné. V júnovom newsletter-i upriamime pozornosť na v súčasnosti najčastejšie otázky klientov ohľadom krytia liečebných nákladov pri ochorení Covid-19 a uistíme Vás, že na našu asistenčnú službu sa môžete spoľahnúť.

 

Covid -19

Otec s dcerou na pláži

Zaujíma Vás, kde Vás a Vašich klientov kryje naše cestovné poistenie aj pri udalostiach spojených s ochorením covid-19 alebo karanténou? Alebo či je možné nárokovať si plnenie z pripoistenia Storna cesty a za akých podmienok? Máme pre Vás odpovede na otázky týkajúce sa aktuálnej situácie.

Podrobnosti tu »

Lekárska a cestovná pomoc | Zmena hesla

Lekárska a cestovná pomoc

Lekárska a cestovná pomoc

Vďaka medzinárodnej sieti pobočiek a operačných centier je naša asistenčná služba schopná poskytovať efektívnu pomoc kdekoľvek na svete.

Viac informácií »
Zmena hesla

Zmena hesla

Bezpečnosť dát je u nás najvyššou prioritou. Neustále zlepšujeme bezpečnosť našich systémov a mechanizmov pre prihlasovanie užívateľov.

Zistiť viac »
 

Kontakty určené špeciálne pre Vás

+421 229 292 985
makl@axa-assistance.cz

Toto sú naše nové špeciálne kontakty určené len pre makléra. Na tomto čísle a e-maile budete obslúžení prednostne našimi operátormi, ktorí sú špeciálne vyškolení pre pomoc maklérom v otázkách cestovného poistenia a zdravotného poistenia cudzincov.
Sme tu pre Vás v pracovné dni 8 - 17 hod.

Na stránke určenej priamo pre Vás máme aktuálne dôležité informácie, ale aj napríklad odkazy na predchádzajúcu newslettre.