Poistite svojich zamestnancov do zahraničia s Travel 4 Business


AXA-Travel4Business.jpgVycestovávajú zamestnanci vašej firmy často do zahraničia alebo tam pracujú dlhodobo? Aj u nich je samozrejme nutné myslieť na cestovné poistenie, ktoré ich ochráni pred nepríjemnosťami spojenými s riešením prípadných problémov. Pretože vieme, že firma a zamestnanci sú pre vás na prvom mieste.

Aby ste sa mohli plne sústrediť na chod svojej spoločnosti a nemuseli sa zaoberať potenciálnymi komplikáciami, stačí siahnuť po poistení Travel 4 Business od poisťovne AXA. Táto služba sa okrem iného vzťahuje aj na ochorenie covidom-19 (do výšky limitu liečebných nákladov) a jej obstaranie je veľmi jednoduché – poisťovni stačí oznámiť iba počet zamestnancov cestujúcich služobne do zahraničia a či sa jedná o krajiny Európy, alebo celého sveta.

Okrem vysoko kvalitného zdravotného poistenia svojich zamestnancov potom získate aj právnu ochranu, asistenciu po celom svete alebo poistenie elektroniky. Vďaka mnohým klientom a početným pobočkám po celom svete ponúka AXA toto poistenie navyše za veľmi výhodnú cenu.

Ak teda budú vaši zamestnanci tráviť pracovný čas v zahraničí, nie je nič jednoduchšie, než vyplniť stručné informácie o vašej danej situácii. AXA sa už postará o to, aby ste sa mohli sústrediť iba na váš biznis.