Pozor na podvodníkov! Klienti boli kontaktovaní ľudmi, ktorí sa falošne vydávajú za zamestnancov spoločnosti AXA. Ďalšie informácie, čo robiť v prípade podozrenia, nájdete tu.
 

​Lety


Ak sa chystáte cestovať do Európy, môžete si vybrať z mnohých leteckých spoločností, ktoré vám ponúkajú maximálne pohodlie a bezpečnosť. Do cieľovej destinácie sa môžete dostať už za hodinu, čo v prípade iných dopravných prostriedkov môže trvať aj osem až desať hodín. Pozrime sa, ktoré európske letecké spoločnosti sú najobľúbenejšie. 

Lety-(1).jpegLufthansa so sídlom v Kolíne nad Rýnom je najväčšou európskou leteckou spoločnosťou, ktorá má niekoľko dcérskych spoločností, aby zabezpečila bezpečné cestovanie pre svojich cestujúcich. Okrem iných jej patria aj spoločnosti Eurowings a Swiss. Finnair, piata najväčšia letecká spoločnosť na svete, má sídlo na letisku Vantaa v Helsinkách a jej lietadlá sú mimoriadne bezpečné a presné. Mimo Európy lieta Finnair aj do pätnástich ázijských krajín.

KLM je najstaršou leteckou spoločnosťou, ktorá pôsobí pod svojím pôvodným názvom, keďže sa v roku 2004 zlúčila s Air France, ale odvtedy obe pokračujú vo svojej činnosti pod vlastným názvom. Spolu obsluhujú 243 destinácií v 103 krajinách. Jedným z cieľov spoločnosti KLM je znížiť do tohto roku emisie CO2 na jedného cestujúceho o 20 %. A nakoniec, spoločnosť Wizz Air, ktorá bola založená v roku 2003, v súčasnosti ponúka viac ako 420 liniek v rámci Európy aj mimo nej. Vďaka nižšej cenovej kategórii je veľmi obľúbená u turistov.

Pred odletom je dôležité vybrať si správne cestovné poistenie!

[Error loading the WebPart 'AA_FAQArticle' of type 'AA-FAQArticle']
[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_Article' of type 'AA-StructuredData-Article']