Pozor na podvodníkov! Klienti boli kontaktovaní ľudmi, ktorí sa falošne vydávajú za zamestnancov spoločnosti AXA. Ďalšie informácie, čo robiť v prípade podozrenia, nájdete tu.

Cestovné poistenie na potápanie


Ak hľadáte cestovné poistenie, ktoré pokrýva aj škody vzniknuté v dôsledku potápania, na stránke AXA Assistance sa voči takýmto škodám môžete poistiť ešte predtým než vyrazíte. Uzavretie cestovného poistenia je jednej z najdôležitejších momentov plánovania cesty, najmä ak ide o extrémne športy. Oplatí sa vybrať si poisťovňu, na ktorú sa môžete naozaj spoľahnúť v každom prípade, nech už nastane akýkoľvek problém. Balíky cestovného poistenia AXA Assistance ponúkajú vhodnú alternatívu pre každého, ako si zabezpečiť bezstarostnú a bezpečnú cestu.

AXA myslela na svojich milovníkov aktívneho oddychu a športových aktivít prostredníctvom svojho online cestovného poistenia. Väčšina športov je už zahrnutá v základných balíkoch poistenia bez príplatkov, ale na stránke AXA Assistance máte možnosť využiť pripoistenie extrémnych športov so zvýšeným rizikom. Takto sa môžete cítiť bezpečne za každých okolností- pri lyžovaní, lezení, raftingu alebo pri potápaní! 

Štandardné športové aktivity sú kryté základnými poisteniami. Poistenie pri takýchto športoch sa vzťahuje na všetky úrazy, ktoré môžu nastať, avšak vzťahuje sa aj na batožinu a športové vybavenie. Medzi štandardné športy patrí napríklad cyklistika, väčšina loptových hier, jazda na koni, lyžovanie, snowboarding (len na vyznačených tratiach), potápanie do hĺbky 10 metrov.

Športové aktivity patriace do kategórie rizikových športov je možné pre ich vysoké riziko úrazu pripoistiť so 100% poistným. V tomto prípade sú kryté aj športové potreby, náklady na lekárske ošetrenie a poistenie zodpovednosti za škodu. Do kategórie rizikových športov patrí jachting, freeride a iné zimné športy mimo zjazdovky, poľovníctvo (s výnimkou exotickej zveri) a triatlon.

Keďže zaradenie tejto voľnočasovej aktivity závisí od podmienok a stupňa náročnosti potápania. Použite kalkulačku cestovného poistenia AXA Assistance a vyberte si cestovné poistenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašej ceste, aby ste mali bezstarostný a bezpečný čas! Šťastnú cestu!