Pozor na podvodníkov! Klienti boli kontaktovaní ľudmi, ktorí sa falošne vydávajú za zamestnancov spoločnosti AXA. Ďalšie informácie, čo robiť v prípade podozrenia, nájdete tu.
 

Brno: Objavte skrytý klenot Českej republiky!


Česká republika je vďaka svojmu bohatému historickému a kultúrnemu dedičstvu čoraz obľúbenejšou destináciou v Európe. Hlavné mesto Praha je často na zozname väčšiny turistov, ale krajina ponúka aj mnoho ďalších krásnych miest na návštevu. Jedným z týchto pokladov je Brno na juhu krajiny. V tomto článku vám ukážeme, prečo sa oplatí Brno a jeho okolie preskúmať!

Brno-Objavte-skryty-klenot-Ceskej-republiky!-(1).jpg

Tajomná minulosť, fascinujúce historické poklady

Brno so svojím starým mestom a hradnými zrúcaninami vás pozýva na skutočnú cestu časom. Prejdite sa starými dláždenými uličkami a stretnite sa s duchom minulosti. Slávny hrad Špilberk bol kedysi sídlom panovníkov a potom obávaným väzením. Teraz je z neho múzeum a ponúka úchvatný výhľad na mesto. Skutočný dobrodruh by si tento historický poklad nemal nechať ujsť!

Modernistický zázrak – vila Tugendhat

Obdivujte jeden z klenotov modernej architektúry, vilu Tugendhat. Túto ikonickú budovu navrhol slávny Ludwig Mies van der Rohe a nie nadarmo je zapísaná na zozname svetového dedičstva. Jej minimalistický štýl a inovatívne technológie očaria milovníkov architektúry. Inšpiratívna história a veľkolepé predstavenie vily Tugendhat je skutočným intelektuálnym zážitkom!

Archeológia a prírodné zázraky – Moravské národné múzeum

Ani milovníci múzeí nebudú sklamaní, pretože Moravské národné múzeum ponúka bohaté zbierky. Objavte históriu Českej republiky, jej archeologické poklady a krásy prírody v tomto jedinečnom múzeu! Veľkolepé expozície múzea vás vezmú na skutočnú cestu časom a na jej konci sa domov vrátite s novým pohľadom.

Očarujúce hrady a nádherné scenérie

Brno je domovom mnohých starobylých hradov ukrytých v ohromujúcej krajine. Hrad Pernštejn, stredoveká pevnosť, vám poskytne ohromujúcu panorámu. A ak hľadáte nežnú náruč prírody, preskúmajte Moravský kras, kde na vás čakajú nádherné jaskyne!

Vychutnajte si miestne chute a vína

Po dobrodružných cestách a prieskumoch si oddýchnite v úžasnom svete miestnej kuchyne a vín. Chute tradičnej českej kuchyne a bohatosť originálnych pív vás zaručene očaria! Nechajte sa chuťou a vôňou preniesť do čarovného sveta českej gastronómie a vín!

Spoznajte históriu, vychutnajte si čaro moderného umenia, obdivujte zázraky prírody a vychutnajte si nádheru chutí a vín! Predtým si však nezabudnite uzatvoriť príslušné cestovné poistenie!

[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_FAQ' of type 'AA-StructuredData-FAQ']
[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_Article' of type 'AA-StructuredData-Article']