Logo AXA


AXA novinky 12/2020

Zasnežená krajina
 

Informácie a kontakty určené špeciálne pre Vás

Pripomíname kontakty určené špeciálne pre Vás.

  • Na telefónnom čísle +421 229 292 985, budete prednostne obslúžení našimi operátormi, ktorí sú vyškolení pre pomoc maklérom. Kolegovia Vám poradia a pomôžu so všetkými otázkami a žiadosťami v pracovné dni od 8 - 18 hod.
  • Obrátiť sa môžete aj na e-mailovú adresu makl@axa-assistance.sk
  • Vytvorili sme pre Vás novú webovú stránku, ktorú priebežne aktualizujeme a dopĺňame. Na jednom mieste tak nájdete špeciálne kontakty, ktoré sú určené len pre Vás, novinky, históriu zaslaných newsletterov, dokumenty na stiahnutie a veľa užitočných informácií. Túto stránku s ohľadom na citlivosť informácií nenájdete verejne na našom webe. Odporúčame si stránku uložiť do obľúbených vo Vašom prehliadači.
 
 

Webinár 10. 12. 2020 o 10,00 hod.

Webinár prebehne 10. 12. 2020 od 10-tej hodiny. Na základe vašich podnetov sa budeme venovať nasledujúcim témam a samozrejme bude priestor aj pre vaše otázky.

  • COVID-19
  • Pripoistenia
  • Zrušenie zmluvy
  • Prístupy do IPUSu, nášho upisovacieho prostredia pre poistenie
  • Zmeny zmlúv

Stále môžete pre zaslanie Vašich otázok využiť náš formulár a opýtať sa nás už teraz na čokoľvek čo Vás zaujíma. Ďakujeme!

Pripojte sa k webináru
Microsoft Teams - pripojiť sa cez počítač alebo cez mobilnú aplikáciu:
Kliknutím sem sa pripojíte k schôdzke.
Pripojiť sa pomocou videokonferenčného zariadenia:
299759991@t.plcm.vc
ID videokonference: 128 084 564 4
Alternativní instrukce pro vytáčení VTC

 
 

Jednoduché hlásenie udalosti online - pomôže Vám Saxana

Hlásenie škodových udalostí sme ešte viac zjednodušili. Spustili sme náš nový webový portál Saxana, v ktorom môžete jednoducho nahlásiť škodovú udalosť a priebežne sledovať jej vývoj.

https://saxana.axa-assistance.cz/Travel

 
 

Zimná sezóna je samozrejme o lyžovaní

A možno aj o pohári vareného vína na chate. Naša cestovné poistenie má od Novembra novinku, a to je pripoistenie Drink povolený. Pripoistenie platí až do 0,8 promile alkoholu v krvi a vzťahuje sa na liečebné výdaje pri prípadnom úraze, zdravotných komplikáciách apod. Toto pripoistenie je možno zjednať k jednorazovým i opakovaným cestám a vzťahuje sa iba na dospelé osoby.

Nezabúdame ani na športovcov. Bežné športy, ako lyžovanie alebo snowboarding po vyznačených tratiach sú samozrejme v základnom krytí. Ak klient chce lyžovať alebo snowboardovať v snowparku alebo využiť freeride, prípadne je nadšencom skialpinizmu, potrebuje mať dojednané aj pripoistenie rizikových športov.

 
 

Tip pre Vás

Prečo by si mal klient dojednať dlhodobé cestovné poistenie? Jedným z dôvodov je poistenie nákladov na zásah horskej služby na Slovensku, ktoré zahŕňa aj v prípadné pátranie a vyhľadávanie osôb v horských oblastiach. Klienti majú dané krytie ako bonus pri dojednaní si ročného poistenia s opakovanými výjazdmi.

 
 

COVID-19

V rámci liečebných nákladov kryjeme COVID-19 len v krajinách, ktoré sú označené podľa MZV SR ako menej rizikové („zelené na Semafore“). V ostatných krajinách COVID-19 nekryjeme. Ďalšie riziká ako aj choroby či úrazy nesúvisiace s COVID-19 sú kryté podľa VPP.

V prípade technickej karantény kryjeme náklady na predĺžený pobyt a neskorší návrat podľa limitov vo VPP. Aj v tomto pripade musí ísť o udalosť v menej rizikovej krajine.

Z pripoistenia storna možno storno z dôvodu COVID-19 uplatniť len v prípade, že klient ochorie alebo je umiestnený do karantény na základe rozhodnutia príslušnej hygienickej stanice (v takom prípade požadujeme potvrdenie).

Informácie nájdete tiež tu. V prípadoch, keď si nebudete istí, odporúčame kontaktovať linku pre maklérov, kde na Vaše otázky odpovedia naši vyškolení operátori. Pripomíname, že aj tejto téme sa bude venovať náš webinár.

 
 

AXA Partners / AXA Assistance zostáva na trhu CEE

AXA Partners / AXA Assistance zostáva na trhoch strednej a východnej Európy. To plati aj v kontexte súčasnej situácie, kedy sa od 15. októbra 2020 stala rakúska poisťovacia skupina UNIQA oficiálne vlastníkom spoločností AXA na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Spoločnost AXA Partners / AXA Assistance nie je súčasťou tejto transakcie a naďalej budeme aktívni v rozvoji a zlepšovaní našich produktov ako aj obchodnej spolupráce. Ak Vám neprišiel do e-mailu list od nášho CEO Jána Čupy, môžete si ho prečítať na našom webe.

 
 
PF
 
 

Prečo by ste mali dojednávať AXA cestovné poistenie?

Výhody poistenia