Novinky pre maklérov

Novinky pre maklérov

Marec 2021
Webinár Zdravotné poistenie cudzincov
Webinár Zdravotné poistenie cudzincov

Pozývame Vás na webinár na tému Zdravotné poistenie cudzincov, ktorý sa bude venovať aj nášmu novému produktu Komplexná starostlivosť. Rezervujte si čas v piatok 12. 3. 2021 od 10 do 11,00 hod.
Vaše otázky nám pokojne zasielajte už teraz cez tento formulár.
Pripojiť sa k nám môžete kliknutím na tento odkaz.  Webinárom Vás prevedie Ivana Glaserová (Team leader Customer line and Concierge).
Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Nový produkt: Komplexná starostlivosť
Nový produkt: Komplexná starostlivosť
Produkt je určený najmä tým cudzincom, ktorí majú v úmysle zdržiavať sa na území Slovenskej republiky 90 dní a dlhšie, pričom žiadajú o dlhodobé vízum alebo pobyt, prípadne si ho chcú predĺžiť.
Poistenie liečebných nákladov v režime Komplexnej starostlivosti zahrnuje: úhradu účelne vynaložených nákladov v obdobnom rozsahu ako v prípade verejného zdravotného poistenia na území Slovenskej republiky, tj. liečenie či ošetrenie, zahrnujúce diagnostické postupy, ktoré s nimi bezprostredne súvisia, sú lekárom predpísané a stabilizujú stav poisteného natoľko, že je schopný pokračovať v pobyte alebo je schopný repatriácie. Vrátane preventívnej a dispenzárnej starostlivosti.
Jednoducho – nielen akútne zhoršenie zdravotného stavu, avšak aj prevencia, praktický lekár, pediater, gynekológ, povinné očkovanie, kontrolné vyšetrenia apod.
Viac informácií sa dozviete u nás na webe.
Cestovne poistenie a Covid-19
Cestovne poistenie a Covid-19
Aktuálne limity a rozsah krytia v súvislosti s Covid-19, odpovede na Vaše otázky ohľadom poistenia storna, to všetko nájdete na tejto špeciálnej stránke.
 
Pri cestách do zahraničia odporúčame riadiť sa aktuálnym odporúčaním Ministerstva zahraničných vecí.
Travel 4 Business Plus
Travel 4 Business Plus
Variant Travel 4 Bussines Plus je oproti štandardnému produktu  vylepšený / doplnený o:
-      krytie udalostí spojených s COVID-19 v rámci liečebných nákladov (v každej krajine v zóne Európa bez ohľadu na vyhlásenie MZV)
-      kompenzáciu pobytu v nemocnici v zahraničí
-      náklady na pohreb
-      poistenie tuzemských ciest (úraz a zodpovednosť)
Samozrejmosťou a jednou z hlavných výhod naďalej ostáva v zásade nulová administratíva,. Viac informácií pre vás máme na tejto stránke alebo v tomto dokumente.
Poistenie Drink povolený
Poistenie Drink povolený
Chcete na dovolenke ochutnávať miestne alkoholické nápoje? S naším pripoistením sa nemusíte báť prípadných zdravotných následkov – napríklad úrazu. Jeho liečenie
vám totiž uhradíme.
Spokojne si teda môžete dať kokteil na pláži, varené víno na zjazdovke alebo pivo či víno k večeri.
  • vzťahuje sa na liečebné výdaje pri prípadnom úraze, zdravotných komplikáciách apod.
  • možno dojednať k jednorazovým i opakovaným cestám
  • vzťahuje sa iba na dospelé osoby
  • pripoistenie platí až do 0,8 promile alkoholu v krvi
Kontakty určené špeciálne pre Vás
Kontakty určené špeciálne pre Vás

Uložte si na nás nové kontakty!
Na telefóne ​+421 229 292 985 budete obslúžení prednostne našimi operátormi, ktorí sú vyškolení pre pomoc maklérom. Obrátiť sa môžete aj na e-mailovú adresu
makl@axa-assistance.cz.

Sme tu pre Vás v pracovné dni 8 - 18 hod.

Na stránke určenej priamo pre Vás máme aktuálne dôležité informácie, ale aj napríklad odkazy na predchádzajúcu newslettre.