Výlet do Francúzska


Preslávené svojou Eiffelovou vežou, umeleckými múzeami, úžasnými plážami a zasneženými Alpami vrátane najvyššieho vrchu Európy je Francúzsko populárnou destináciou vyhľadávanou veľkým množstvom turistov.

Vylet-do-Francuzska-(1).jpegParíž, pomenovaný „mesto lásky“ podľa najväčších básnikov, spisovateľov, hercov a hudobníkov, ktorí našli inšpiráciu v kráse tohto očarujúceho mesta je číslo 1 na zozname mnohých turistov a určite by ste ho nemali vynechať ani vy. Z mestských domov vo Whitestone srší luxus, vzduchom sa nesie vôňa čerstvo upečených croissantov a po bokoch dláždených ulíc visia kvety. Urobte si výlet a strávte dni návštevou atrakcií či múzeí, módnych štvrtí a chutných reštaurácií.

Francúzska riviéra: oslňujúce more, piesočné pláže, slnečníky či živé, pulzujúce mestá. Táto časť južného Francúzska skutočne vyzerá ako z filmu, takže nie je žiadnym prekvapením, že sa používa ako prostredie pre mnoho hollywoodskych filmov. Strávte pár týždňov vo francúzskej riviére, strácajte sa v starých mestách pri vôni citrónov, užívajte si tiene palmových stromov a sledujte plachetnice na šumivom Stredomorí. Je to dovolenkový sen!

Nádherné Bordeaux: hlavné vínne mesto Francúzska, svetové dedičstvo UNESCO a prístavné mesto z 18. storočia. Túlajte sa po dláždených starobylých uliciach centra mesta, jedzte v elegantných pivniciach a nakupujte v elegantných butikoch. Bordeaux nie je len šarmantné, ale aj mladé a energické s módnou undergroundovou scénou, prerobenými skladmi, futuristickými budovami a skate parkmi. Na každom rohu je prekvapenie! Tu sú všetky najlepšie veci, ktoré môžete robiť v Bordeaux.

Nice, Francúzsko: často nazývané najkrajším mestom Francúzskej riviéry, plné krásnych pláží, šumivej vody a krásnych budov starého mesta. Ak ste dobrodruh, môžete si užiť krásne turistické chodníky, cyklistiku alebo vodné športy v Stredozemnom mori. Na relaxáciu; navštívte tajné zátoky, túlajte sa uličkami alebo si dajte dlhý obed na terase prímorského bistra. Nice vo Francúzsku ponúka niečo pre každého cestovateľa ako jedno z najobľúbenejších miest Francúzska. Užite si všetky najlepšie veci, ktoré môžete robiť v Nice vo Francúzsku!

Bezpečnosť by mala byť počas vašej cesty na prvom mieste! Uzatvorte si cestovné poistenie, ktoré splní všetky vaše potreby, aby vaša dovolenka prebehla hladko!