Pozor na podvodníkov! Klienti boli kontaktovaní ľudmi, ktorí sa falošne vydávajú za zamestnancov spoločnosti AXA. Ďalšie informácie, čo robiť v prípade podozrenia, nájdete tu.
 

​Romantické destinácie


Romantická cesta osamote môže byť pre páry rajská alebo pekelná. Či už ide o romantický víkend alebo dobrodružný spoločný výlet, spoločná dovolenka môže priniesť mnoho situácií, ktoré doma nie sú problémom. Napríklad stres z plánovania, vyčerpanie z cestovania, neustála blízkosť. Ak si uvedomíme možné nástrahy, môžeme sa vyhnúť mnohým frustráciám, ktoré sú s cestovaním nevyhnutne spojené. Výber správnej, intímnej destinácie je určite polovica úspechu! V tomto článku sme pre vás pripravili niekoľko miest, kde zaručene pocítite romantiku.

Romanticke-destinacie-(1).jpeg

Bruggy, Belgicko

Bruggy, alebo po francúzsky Bruges, sú najväčším mestom v západnom Flámsku a všeobecne sa považujú za rovnako očarujúce a romantické ako Paríž, ale s menším počtom turistov a menším rozruchom. Celá oblasť Bruggy je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO s jedinečným historickým a kultúrnym dedičstvom. Ak chcete intímnu a uvoľnenú romantiku, vyberte si belgickú skrinku s klenotmi!

San Sebastian, Španielsko

Slnečný San Sebastián je dôležitým obchodným, turistickým a logistickým centrom Španielska a v roku 2016 bol zvolený za Európske hlavné mesto kultúry. Staré mesto San Sebastián je pokladnicou Baskicka plnou najlepších príkladov miestneho umenia, architektúry a atmosféry. Pre milovníkov gurmánskej španielskej gastronómie je San Sebastián mestom, kde hladní nezostanete. Pre tých, ktorí chcú načerpať energiu so svojím partnerom v skutočne stredomorskom a zábavnom prostredí, preskúmajte toto jedinečné mesto!

Bali, Indonézia

Najväčší z indonézskych ostrovov, Bali, je právom známy svojimi nádhernými plážami, piesočnatými plážami, pestrou kultúrou, tradíciami a bohatou históriou. Jeho hlavné mesto Jakarta je skutočne modernou metropolou, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete pre 21. storočie, môžete si urobiť romantický výlet do niektorého zo starobylých chrámov a nočná prechádzka po pláži je to najromantickejšie, čo si viete predstaviť! Ak sa chcete venovať nie len prechádzkam, v okolí sú lepšie možnosti nočného života. Na Bali je to tiež dobrá voľba, s množstvom festivalov a živých hudobných a tanečných podujatí.

Pred romantickou cestou sa pripravte na všetky eventuality a uzatvorte si ideálne cestovné poistenie!

[Error loading the WebPart 'AA_FAQArticle' of type 'AA-FAQArticle']
[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_Article' of type 'AA-StructuredData-Article']