Rodinná dovolenka


Plánujete rodinnú dovolenku v Európe a premýšľate, kam ísť? Objavte niektoré z najlepších európskych destinácií pre rodiny s deťmi. Tieto dovolenkové miesta plné aktivít vhodných pre deti sú ideálne pre rodiny, ktoré chcú navštíviť Európu.

Rodinna-dovolenka-(1).jpeg

Istria, Chorvátsko

Návšteva Istrie v Chorvátsku je fantastickou voľbou na dovolenku s celou rodinou. Deti milujú širokú škálu zábavných aktivít a rodičia tiež nájdu veľa vzrušujúcich vecí, ktoré môžu robiť v tejto čarovnej časti Chorvátska. Existuje mnoho úžasných pláží na kúpanie, kde sa môžete venovať vodným športom, ako je šnorchlovanie, jazda na kajaku. Okrem toho v Istrii nájdete 2 skvelé vodné parky a tiež jeden krásny Dinopark. Nádherné sú aj reštaurácie a bary priamo pri mori, kde môžete obdivovať nádherné západy slnka. Ďalšími skvelými miestami na dovolenku sú Umag, Poreč, Novigrad a netreba zabúdať ani na mesto Pula, kde sa nachádza aj rímsky amfiteáter. 

Kanárske ostrovy

Gran Canaria je španielsky ostrov, ktorý sa nachádza 1350 km južne od kontinentálnej Európy a je jedným zo siedmich ostrovov Kanárskeho súostrovia. Gran Canaria je skvelým miestom pre rodinnú dovolenku v Európe. Ostrov má miernu klímu, je teplý a slnečný po celý rok a je ideálny na letnú alebo zimnú dovolenku. Gran Canaria sa môže pochváliť krásnymi piesočnatými plážami, neuveriteľnou krajinou a rozmanitou divokou prírodou. Pláž Maspalomas je jednou z najlepších oblastí na pobyt s deťmi na Gran Canarii. 

Ostrov Kos, Grécko

Kos je jedným z gréckych ostrovov, ktoré sú najviac vhodné pre rodiny s deťmi. Od objavovania jeho priezračných vôd až po návštevu historických miest, toto je jedno z najlepších miest v Európe, kde sa vaša rodina zabaví.

Bezpečnosť by mala byť počas vašej cesty na prvom mieste! Uzatvorte si cestovné poistenie, ktoré splní všetky vaše potreby, aby vaša dovolenka prebehla hladko!