Prečo si vybrať cestovné poistenie AXA?


Bez ohľadu na to, ktorú fascinujúcu destináciu sa chystáte navštíviť, nezabudnite si uzavrieť správne cestovné poistenie! Poistenie AXA Assistance zaručuje úplný pokoj a bezpečnosť bez ohľadu na akýkoľvek typ cestovania! Pozrime sa prečo je vhodné vybrať si z balíkov poistenia AXA!

Uzatvorenie cestovného poistenia je jedným z najdôležitejších momentov plánovania cesty! Oplatí sa vybrať si poisťovňu, na ktorú sa môžete naozaj spoľahnúť v každom prípade, nech už nastane akýkoľvek problém. Balíky cestovného poistenia AXA Assistance ponúkajú vhodnú alternatívu pre každého. Prostredníctvom nášho poistenia si zabezpečíte bezstarostnú a bezpečnú cestu.

Prečo si vybrať cestovné poistenie AXA?

Na stránke AXA Assistance si môžete online z pohodlia domova uzavrieť širokú škálu cestovných poistení. Môžeme tak urobiť v predstihu, ale aj na poslednú chvíľu v deň odchodu, keďže poistenie sa považuje za platné do 4 hodín od zakúpenia.

Balíky cestovného poistenia AXA vám umožňujú vybrať si ten najvhodnejší pre vás.  Môžete si vybrať komplexné poistenie EXCELLENCE, základné poistenie KOMFORT alebo ekonomickú verziu REFERENCE.

Väčšina rekreačných športov je už zahrnutá v základných balíkoch poistenia bez príplatku, no na stránke AXA Assistance máte možnosť využiť pripoistenie extrémnych a súťažných športov so zvýšeným rizikom. Môžete sa tak cítiť bezpečne aj pri lyžovaní, lezení, raftingu alebo dokonca potápaní!

AXA uplatňuje znížené poistné pre deti do 18 rokov.

AXA má globálnu sieť zmluvných zdravotníckych partnerských inštitúcií.

Dá sa zazmluvniť nielen na zahraničné dovolenky, ale aj študijné či služobné cesty, ako aj dlhodobú prácu v zahraničí.

AXA poskytuje maďarsky hovoriacu asistenciu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Máte tiež možnosť uzavrieť poistenie storna zájazdu, čo je v súčasnosti obzvlášť dôležité kvôli epidémii Covid-19!

Poistenia AXA Assistance vás nikdy nesklame! Vyberte si to najvhodnejšie cestovné poistenie pre vás a užite si oddych alebo aktívny oddych v najväčšom bezpečí! Šťastnú cestu!