​​Prečo je kalkulačka cestovného poistenia užitočná?


Nech už sa chystáte do akejkoľvek fascinujúcej destinácie, nezabudnite si uzatvoriť správne cestovné poistenie! Poistenie AXA Assistance zaručuje úplný pokoj a bezpečnosť bez ohľadu na typ cesty! A vďaka kalkulačke cestovného poistenia si každý môže ľahko nájsť ten najlepší plán pre svoju cestu. 

Preco-je-kalkulacka-cestovneho-poistenia-uzitocna-(1).jpg

Prečo používať kalkulačku cestovného poistenia?

Pomocou kalkulačky cestovného poistenia si môžete ľahko prispôsobiť cestovné poistenie a uzavrieť cestovné poistenie z pohodlia domova. Pomocou kalkulačky môžete jednoducho online presne určiť, aké poistné služby potrebujete na svoju cestu. Cenu programu šitého na mieru vám kalkulačka zobrazí okamžite, čo vám pomôže uzavrieť poistenie rýchlejšie a prehľadnejšie. S kalkulačkou cestovného poistenia vás už nikdy neprekvapí cena ani bezpečnosť vášho poistenia!

Ako používať kalkulačku cestovného poistenia?

Používanie kalkulačky je jednoduchšie, ako si myslíte! Najskôr musíte zadať svoj vek, cieľovú destináciu a dátum cesty, na základe ktorých kalkulačka okamžite vypočíta cenu vášho balíka poistenia. Po zadaní základných informácií môžete tiež presne určiť, ktorý balík (Excellence, Comfort alebo Reference) chcete. Okrem výberu základného balíka môžete pridať aj rôzne doplnkové poistenia, ktoré sa vzťahujú na chronické ochorenia, rizikové športy alebo dokonca na povolené pitie alkoholu.

AXA Assistance ponúka k základným službám aj cestovné poistenie, ktoré môže byť v súčasnosti, v čase epidémie Covid-19, obzvlášť výhodné! Ak chcete myslieť aj na takéto prípady, stačí, ak do kalkulačky zadáte cenu zájazdu a dátum jeho zakúpenia, a kalkulačka vám vypočíta, aká časť ceny vám bude v prípade zrušenia cesty vrátená. Po zadaní všetkých údajov o poistení už zostáva len vyplniť vaše osobné údaje a môžete jednoducho zaplatiť za vybrané poistenie online.

S asistenčnou službou AXA Assistance si môžete zabezpečiť bezstarostnú a bezpečnú dovolenku skutočne za pár minút, a to aj z pohodlia domova! Použite kalkulačku cestovného poistenia a vyberte si to najlepšie cestovné poistenie pre vás bez akýchkoľvek prekvapení! Cestujte bezpečne!