Nielen na dovolenke. Cestovné pripoistenie vás ochráni aj pri práci či štúdiu v zahraničí


iStock-870703980.jpgCestovné poistenie by malo byť samozrejmosťou nielen v prípadoch, keď vyrážate do zahraničia za odpočinkom. Na ochranu pred nepríjemnými situáciami myslite aj pri zahraničných cestách z pracovných alebo študijných dôvodov. Budete tak krytí proti zdravotným udalostiam, ktoré sa môžu stať pri vykonávaní týchto činností.

Študijné pobyty v zahraničí sú mladými ľuďmi vyhľadávané čoraz častejšie, rovnako ako zamestnanci radi vítajú možnosť vyjsť na služobnú cestu do cudzej krajiny. Zatiaľ čo pri klasickej dovolenke myslíme na cestovné poistenie spravidla automaticky, pri študijných či pracovných pobytoch by sme mohli na tento krok zabudnúť. Oplatí sa však naňho myslieť.

K dispozícii je totiž možnosť pripoistenia pre prácu a štúdium v zahraničí, ktoré vás ochránia pred prípadnými nepríjemnosťami spojenými s výkonom týchto činností. Práve na tie sa vzťahuje Poistenie pre prácu a štúdium od poisťovne AXA, ktoré rozširuje krytie štandardného poistenia programov Komfort a Excelent. Okrem úhrady liečebných nákladov sa toto pripoistenie postará aj o náklady prípadnej návštevy blízkych, čo sa týka dopravy aj ubytovania.

 S Poistením pre prácu a štúdium sa tak budete môcť maximálne sústrediť na vaše zahraničné poslanie.