Cestujte na dovolenku bez obáv s autoasistenciou


iStock-1173483140.jpgHovorí sa, že aj cesta môže byť cieľ. V prípade cestovania autom ale rozhodne nechceme, aby sa z nej stal cieľ konečný. Obzvlášť pokiaľ sa vydáte na vytúženú dovolenku (alebo sa z nej budete vracať). Na takéto prípady ale myslí jednoduché pripoistenie, s ktorým si na vás na cestách žiadny problém nepríde a vy sa budete môcť bez starostí dopraviť do zahraničia a späť.

Nie je nič horšie, než keď sa dovolenka pokazí už pri samotnej ceste do danej destinácie. Rovnako je krajne nepríjemné absolvovať nečakané procedúry pri návrate, na ktorý nadväzujú ďalšie plány. No a pochopiteľne sa nechceme dostať do dopravných problémov ani počas pobytu v zahraničí.

Ako predísť všetkým týmto nepríjemným scenárom? Nie je to nič zložité, stačí myslieť na pripoistenie ku klasickému cestovnému poisteniu. V tomto prípade je najpohodlnejším variantom siahnuť po pripoistení Autoasistencia na cestách od poisťovne AXA, ktoré zaistí pomoc pri poruche vášho vozidla pri ceste na dovolenku, cestovanie v zahraničí aj počas návratu.

Ako sme naznačili, toto pripoistenie sa vzťahuje aj na udalosti na území SR pri ceste do zahraničia. Zaistí vám nevyhnutný odťah a opravu na mieste alebo v autoservise, prípadne sa postará aj o vaše ubytovanie. A v prípade vážnej poruchy v cudzine, keď nie je možné opraviť auto do piatich pracovných dní, dopraví poisťovňa nepojazdné auto späť na Slovensko. Viac informácií nájdete tu

Takže sa môžete v pokoji posadiť za volant a vydať sa bezstarostne za dobrodružstvom do zahraničia. O zvyšok sa už postará vaše pripoistenie.