Pozor na podvodníkov! Klienti boli kontaktovaní ľudmi, ktorí sa falošne vydávajú za zamestnancov spoločnosti AXA. Ďalšie informácie, čo robiť v prípade podozrenia, nájdete tu.
 

​Najlepšie cestovné poistenie


Ktoré cestovné poistenie je najlepšie? Na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď, ale dá sa povedať, že existuje viac ako jedna správna odpoveď. Dôležité je, aby každý hľadal možnosti, ktoré vyhovujú jeho vlastným podmienkam a cestovaniu, kde môžete nájsť dve takmer rovnaké ponuky.

Najlepsie-cestovne-poistenie-(1).jpegRastie počet poisťovní, ktoré neustále ponúkajú nové portfóliá, aby k sebe prilákali zákazníkov. Pri výbere medzi nimi je dôležité pozrieť sa nielen na cenu, ale aj na detaily ponúkaného balíka služieb. Ak cestujete v skupine, hľadajte podľa toho, ak sa venujete extrémnym športom, vyberajte možnosti podľa toho. Oplatí sa prezrieť si porovnávaciu stránku, aby ste získali individuálne ponuky. Zaberie to len niekoľko minút a na priemernej dovolenke môžete ušetriť tisíce eur. Ak nájdete dve atraktívne ponuky, pozrite sa za ne: liečebné náklady v prípade choroby alebo úrazu pokrývajú takmer všetky, ale niekedy jedna spoločnosť zahrnie do svojej ponuky aj poistenie batožiny, zatiaľ čo druhá si účtuje príplatok.

Najlepšie cestovné poistenie je také, ktoré zákazníka nesklame, ale potrebujete na to zákazníka. Pri cestách do zahraničia je dobré zvoliť si možnosť s vysokým limitom na lekárske ošetrenie. Ak tak neurobíte a táto suma je len 1 alebo 2 milióny forintov, na miestach, ako sú USA, toho veľa neurobíte. Ak chcete nájsť najlepšie cestovné poistenie, musíte prispôsobiť možnosti, ktoré máte k dispozícii.

Pozrite si možnosti, ktoré ponúka naše cestovné poistenie!