Pozor na podvodníkov! Klienti boli kontaktovaní ľudmi, ktorí sa falošne vydávajú za zamestnancov spoločnosti AXA. Ďalšie informácie, čo robiť v prípade podozrenia, nájdete tu.
 

​Najkrajšie grécke ostrovy


Dokonalé pláže s bielym pieskom, malebné rybárske dedinky, množstvo očarujúcich odľahlých zátok, ktoré čakajú na preskúmanie. Grécko má viac ako 200 ostrovov, takže výber jednej destinácie nie je jednoduchý. Aby sme vám pomohli, pripravili sme pre vás niekoľko ostrovov, ktoré by mali byť na vašom zozname tých, ktoré musíte vidieť.

Najkrajsie-grecke-ostrovy-(1).jpegKorfu a Kréta sú dva najobľúbenejšie ostrovy v krajine, ktoré sú obľúbenými dovolenkovými destináciami. Nie je to náhoda, pretože okrem neuveriteľných prírodných krás sa oba ostrovy môžu pochváliť pôvabnými rybárskymi dedinkami a architektonickými skvostmi. Ak sa do Grécka chystáte ako objavitelia starovekej kultúry aj pláže, ostrov Southos je určite tým správnym miestom. Vďaka množstvu vykopávok, antických ruín a múzeí tu narazíte na grécku históriu na každom kroku.

A pre milovníkov romantiky je Symi ostrovom skrytých pláží a oslnivých farieb - dedinka s 2 600 obyvateľmi je úžasne živým miestom na návštevu. Ak sa rozhodnete na ostrove zostať, privítajú vás útulné taverny a farebné prístavy. A ak vás lákajú pohľadnice, vyberte sa na naozajstný klasický ostrov Santorini s modrou kupolou, kde sú odtiene také dokonalé, že by sa do nich každý mohol v okamihu zamilovať.

Pred cestou na akýkoľvek grécky ostrov je najdôležitejšie vybrať si správne cestovné poistenie.