Pozor na podvodníkov! Klienti boli kontaktovaní ľudmi, ktorí sa falošne vydávajú za zamestnancov spoločnosti AXA. Ďalšie informácie, čo robiť v prípade podozrenia, nájdete tu.

Najkrajšie európske zimné destinácie


Kto povedal, že v zime nemôžete cestovať? Niektoré mestá ukazujú svoju pravú tvár práve v zimnom období v tieni vianočných svetiel. Ak nechcete prísť o čarovnú atmosféru určite sa oplatí tieto miesta navštíviť práve v zimnom období. Po pár hodinách na cestách nájdeme v rámci Európy mnoho pokladov, ako napríklad Innsbruck, hlavné mesto provincie Tirolsko. Zimy sú tu chladné, no o to nádhernejšie. Na pešej zóne v starom meste každý zabudne na toto drsné počasie.

Rovnako zostanete očarení, ak si to namierite do Landshutu v Nemecku. Zasnežené mesto na vás čaká s nádhernými stredovekými kostolmi a farebnými domami, ktoré sú ako z rozprávky. Ak chcete spoznať domov prvého vianočného stromčeka na svete, potom sa vydajte do mrazivých dní Tallinnu – stelesnenia skutočnej zimy.

Pre milovníkov romantiky je nevyhnutnou zastávkou Paríž, kde môžete v čarovnom snežení spoznať pokojnú, turisticky nenáročnú stránku mesta. Nie je nič romantickejšie ako počítať snehové vločky na vrchole Eiffelovej veže a nechať sa hypnotizovať slávnostným vianočným osvetlením.

Pred začiatkom zimnej cesty do Európy je dôležité vybrať si správne cestovné poistenie!

[Error loading the WebPart 'AA_FAQArticle' of type 'AA-FAQArticle']
[Error loading the WebPart 'AA_StructuredData_Article' of type 'AA-StructuredData-Article']