Jednodňové zájazdy autobusom


Milujete cestovanie, poznávanie, no máte málo času? Jednodňové autobusové poznávacie zájazdy Vám umožnia zažiť krásny deň s pestrým programom plným zážitkov. Je jedno či sa chcete zúčastniť festivalu, vidieť európske metropoly či zúčastniť sa iného úžasného programu. Krátky jednodňový výlet autobusom so sprievodcom Vám za jeden deň povie veľa zaujímavostí a ukáže čarovné miesta.

Jednodnove-zajazdy-autobusom-(1).jpeg
V každom ročnom období sa nájdu podujatia a atrakcie, ktoré ľudia chcú vidieť, ale nemajú čas na dlhšiu dovolenku, preto je jednodňový výlet autobusom to pravé pre nich. Jednodňové výlety je možné absolvovať v rámci Slovenska, ale aj u našich okolitých susedov.

Otváranie prameňov Luhačovice

Ak by ste chceli navštíviť našich susedov Čechov určite nevynechajte zájazd do Luhačovic. V rámci zájazdu do Luhačovic sa jednoznačne oplatí aj návšteva Vizovíc so známou pálenicou, exkurzia s degustáciou v Závode Rudolf Jelínek či návšteva zámku. V samotných Luhačovicích sa zoznámite s krásnymi stavbami Dušana Jurkoviča. Využite možnosť poprechádzať sa po kúpeľnom meste a vychutnajte si jeho atmosféru. Čerešničkou na torte nech je pre vás ochutnávka minerálnych prameňov Vincentky v tej najčerstvejšej podobe.

Muzeálna Viedeň

Čarovné hlavné mesto v susednom Rakúsku ponúka veľké množstvo pamiatok a múzeí, ktoré určite ulahodia každej duši. V centre mesta sa určite oplatí prejsť sa po Námestí Márie Terézie, kde môžete vidieť Hofburg, Dóm Sv. Štefana, Parlament či budovu opery. Taktiež nesmiete vynechať návštevu múzeí, ktorých je v centre mesta neúrekom. Najnavštevovanejšími sú však prírodovedné múzeum a múzeum umenia.

Predvianočná Budapešť

Počas najkrajšieho obdobia v roku, ktorým sú Vianoce sa jednoznačne oplatí navštíviť našich južných susedov a nechať sa unášať čarovnou vianočnou Budapešťou. Keď už budete v meste určite nechoďte len na vianočné trhy, ktoré sú jedny z najkrajších v Európe, ale poprechádzajte sa aj po samotnom meste, pretože vám má čo ponúknuť. Nevynechajte prehliadku budovy Parlamentu, hradnej štvrti, Matejovho kostola, Rybárskej bašty či kráľovského paláca.

Bezpečnosť by mala byť počas vašej cesty na prvom mieste! Uzatvorte si cestovné poistenie, ktoré splní všetky vaše potreby, aby vaša dovolenka prebehla hladko!