Digitálna karta cestovného poistenia


V roku 2017 začala spoločnosť AXA Partners Central and Eastern Europe zavádzať digitálne karty do systému cestovného poistenia. V tej dobe ešte nebolo možné odhadnúť, aká bude v budúcnosti úspešná, ale teraz sa ukázalo, že aj v cestovnom poistení sú digitálne inovácie nevyhnutné.

Nápad na digitálnu kartu cestovného poistenia pochádza pôvodne od spoločnosti YourPass.eu. V priebehu rokov sa ukázalo, že digitalizácia je budúcnosťou, a to aj v oblasti poisťovníctva, pretože výrazne uľahčuje správu užívateľov poistenia. AXA Partners CEE vytvára digitálnu kartu cestovného poistenia pre všetkých zákazníkov, ktorí si dojednajú cestovné poistenie prostredníctvom ich webových stránok. Zákazníci na karte nájdu dôležité informácie, ako je zakúpená verzia poistenia s odkazmi na podrobnosti alebo online a offline kontaktné informácie na nonstop infolinku. Karta obsahuje odkaz na online systém likvidácie poistných udalostí a taktiež kompletnú dokumentáciu. Ďalej pre predaj a krížový predaj, so špeciálnou ponukou pre nasledujúce cestovné poistenie. Na jej použitie nemusíte nič tlačiť, stačí kartu ukázať na svojom zariadení!
 
Kartu môžete využiť na oveľa viac účelov než len na cestovné poistenie. Bankové informácie, poistenie domácnosti, bezplatné upozornenie na lety a podrobné varovania pred búrkami - to všetko s digitálnou kartou.
Vyskúšajte si ju sami! Stačí naskenovať QR kód telefónom a pozrieť sa, ako to funguje!
 
Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na adrese digital.card@partners.axa!