Ako funguje AXA asistenčná služba v zahraničí


iStock-1212957505.jpgČi už si vyberiete akýkoľvek typ cestovného poistenia, naša asistenčná služba je vám nepretržite k dispozícii. V prípade akejkoľvek neočakávanej situácie stačí zavolať na +420 272 099 911 a my vám pomôžeme.

Ako to funguje?

Zavoláte nášmu operátorovi a oznámite mu, čo sa presne stalo. Operátor vám okamžite doporučí napríklad služby overených lekárov, nemocníc alebo autoservisov v akejkoľvek lokalite. V prípade potreby za vami samozrejme vyšleme pomoc, či už pôjde o lekársku starostlivosť alebo napríklad odťahovú službu.

Všetky náklady na ošetrenie alebo potrebnú pomoc za vás samozrejme uhradíme. Rovnako sa môžete spoľahnúť na to, že pre vás zaistíme bezpečný prevoz domov, odkiaľkoľvek to bude potrebné.

AXA je vám skrátka stále nablízku, či už po telefóne, alebo emailu. Pretože kedykoľvek sa v zahraničí stane niečo nečakané, vždy sa chcete obrátiť na niekoho spoľahlivého. Práve preto je tu profesionálna asistenčná služba AXA, ktorá sa o všetko postará.

Asistenčná služba je súčasťou všetkých balíčkov cestovného poistenia, odporúčame však zvážiť ďalšie typy okrem základného. Verzia Komfort obsahuje úrazové poistenie, poistenie zodpovednosti za škodu a poistenie batožiny, balíček Excellent má potom navyše poistenie cestovania lietadlom a poistenie domácich maznáčikov.