Úvodná stránka > Produkty pre vás > Rodinný právnik

Rodinný právnik

Rodinný právnik

O poistení

Chráňte sa pred nepríjemnými situáciami ešte skôr, ako nastanú. Rodinný právnik je poistenie právnej ochrany, ktoré vám a vašej rodine pomôže, kedykoľvek sa budete chcieť domôcť svojho práva. . 

Za 13,2 € mesačne máte komplexné poistenie právnej ochrany. Rodinný právnik vám pomôže pri

Reklamačných, susedských alebo dedičských sporoch
Poradíme vám, ako najlepšie reklamovať daný tovar či službu. V prípade neúspešnej reklamácie podnikneme právne kroky, ktoré pomôžu dostať, čo vám náleží. Zariadime znalecké posudky na vašu obhajobu, podáme žalobu či sťažnosť k SOI a všetko, čo bude potrebné, aby sme sa domohli vášho práva.
Sporoch týkajúcich sa kúpy či nájmu bytu/domu
Pomôžeme s výkladom zmlúv a právnym doložením toho, na čo máte právo. Budeme vás obhajovať a prípadne vyvoláme súdny spor.
Dopravnej nehode alebo dopravnom priestupku
Povedzme, čo je potrebné aktuálne riešiť, ako sa najlepšie zachovať a čo získať za dokumenty na vašu obranu. Podľa potreby obstaráme a zaplatíme znalecké posudky, aby ste získali náhradu škody.
Správnom konaní
Dostanete kvalifikovaného právnika, ktorý vás prevedie všetkými krokmi a bude sa za vás biť.
Neplatnom rozviazaní pracovného pomeru, popr. nevyplácaní mzdy
Poradíme, ako sa zachovať k zamestnávateľovi, ako postupovať a čo robiť, aby ste si vymohli to, čo vám patrí. Budete mať právnika po boku, ktorý sa vás zastane a podnikne potrebné kroky.
Kontrole zmluvy pred tým, než ju podpíšete
Dostanete možnosť skontrolovať si zmluvu, či v nej nie sú nejaké právne kľučky, ktoré by vás v budúcnosti mohli poškodiť alebo napríklad skomplikovať život.  


 

Výhody

  • právnik na telefóne 24 hodín 7 dní v týždni
  • odborník, ktorý rieši nepríjemné situácie za vás
  • chráni celú rodinu
  • kryje poplatky, znalecké posudky a súdne výdavky

Príbehy

Pozrite sa na video, ako Rodinný právnik pomáha klientom v praxi:
 


 

 

Dokumenty

Všeobecné poistné podmienky

 

Máte otázku?

Pripravili sme pre vás súhrn najčastejších otázok a odpovedí. Rýchlo tak nájdete odpoveď na to, čo vás zaujíma. A ak nie, radi vám všetko vysvetlíme. 

Napíšte nám e-mail na zakaznickalinka@axa-assistance.sk alebo jednoducho volajte +421 220 664 228 (po – pi 8.00 – 17.00).